Šachová soutěž družstev-Hluk

23. srpna 2008 v 17:22 | Jan Moštěk |  Šachové soutěže
ŠACHOVÁ SOUTĚŽ DRUŽSTEV ZA ROK 2007/2008:
Největším úspěchem mladých hráčů Vlčnova bylo umístění na 6.místě v sestavě Jan Moštěk,Ondřej Podškubka,Adam Pěšl a Petr Moštěk uteklo jim 3.místo jen o 1/2bodu které ztratili proti týmu Boršic..Proti Boršicím to byla vyrovnaná partie..
1.Šachovnice Jan moštěk-Který svým prvním vítěztvím ze všech hráčů dal Vlčnovu naději a ukázal že Vlčnov hraje na úrovni jelikož za 5.minut porazil Boršického hráče který se vzdal nebot ztrácel na mě již jednu celou figuru..
2.Šachovnice Ondřej Podškubka-Na kterého se neusmálo štěstí a hrál s nejsilnějším klukem s Boršic hrál celou partii velice vyrovnaně ale později v koncovce se ztráta dvou pěšců projevila ale zabojoval..
3.Šachovnice Adam Pešl-O 1.minutu po Ondrové prohře se Vlčnov vzpamatoval když Adam Pešl svému soupeři sebral věž a partie byla rozhodnuta soupeř se nevzdal ale i tak podlehl nátlaku našeho hráče..
4.Šachovnice Petr Moštěk-Můj bratr v tomto těžkém turnaji neměl rovného soupeře nebot byl o 2-3 roky mladší než jeho soupeři a tak se nedalo nic dělat a prohrál zápas sice byl velice vyrovnaný ale zkušenost staršího hráče vykonala svou pomstu a tak ze stavu 2:2 jsme se umístili až na 6.místě i za Boršicemi jeden bod nás dělil od 3.místa a medaile..