Regionální přebor-Uherské Hradiště 2007/2008

23. srpna 2008 v 13:13 |  Šachisti Vlčnova
1.Kolo
Bojkovice BVlčnov B
Mikulčík Josef1866½-½1831Oharek Vlastimil
Prchla Jaromír17230-11755Ondrůšek Jan
Valeš Josef15730-11763Oharek Josef
Jančář Viktor16310-11845Javor Jan
Prachař Přemysl1587½-½1654Bartoš Karel
Vaňhara Jiří18491-01528Pavelčík Jaroslav
Košut Josef15320-11557Staňa Michael
Navrátil Libor13711-01315Žižka Miroslav
3:5
2.Kolo
Vlčnov BMařatice
Oharek Vlastimil18310-11885Podešva Antonín
Ondrůšek Jan1755½-½1830Škrášek Miloslav
Oharek Josef17630-11645Pícha Zdeněk
Javor Jan1845½-½1695Petrášek Zdeněk
Bartoš Karel16541-01667Holík Miroslav
Pavelčík Jaroslav1528½-½1499Plachý Stanislav st.
Staňa Michael15570-11439Plachý Stanislav ml.
Bařina Vít16531-01769Slaník Antonín
:
3.Kolo
Boršice DVlčnov B
Pfeffer Erik1717½-½1831Oharek Vlastimil
Hurdes Josef1749½-½1755Ondrůšek Jan
Pfeffer Dominik1726½-½1763Oharek Josef
Tománek Alois17320-11845Javor Jan
Stodůlka Radek1590½-½1654Bartoš Karel
Stodůlka Miroslav1631½-½1528Pavelčík Jaroslav
Skupina Josef1451½-½1557Staňa Michael
Tománek Pavel00-11462Vávra Petr ml.
3:5
4.Kolo
Vlčnov BStaré Město G
Oharek Vlastimil18311-01816Fusek Lukáš
Ondrůšek Jan17551-01647Králík František
Oharek Josef17631-01579Mikuláštík Jiří
Javor Jan18451-00Lapčík Petr
Bartoš Karel16541-01391Pikner Jindřich
Pavelčík Jaroslav1528½-½1486Lapčík Václav
Staňa Michael15571-00Rathúský Roman
Hasík Karel17071-00Hlavačka Daniel
:½
5.Kolo
Kunovice AVlčnov B
Kadlec Pavel1860½-½1831Oharek Vlastimil
Martinák Josef18370-11763Oharek Josef
Šácha Milan17701-01845Javor Jan
Zemčík Jan16191-01528Pavelčík Jaroslav
Růčka Pavel15301-01462Vávra Petr ml.
Ondra Jiří18091-01315Žižka Miroslav
Bílek Jaromír14751-00Moštěk Jan
Vavřík Jiří14511-00Podškubka Ondřej
:
6.Kolo
Vlčnov BVelehrad
Ondrůšek Jan17551-01745Glacner Karel
Javor Jan18451-01667Kegler Libor
Bartoš Karel1654½-½1682Plevák Pavel
Pavelčík Jaroslav15280-11461Plevák Petr
Staňa Michael15571-00Psotka Tomáš
Vávra Petr ml.1462½-½1422Křen Antonín
Žižka Miroslav1315½-½0Hrňa Adam
Moštěk Jan00-10Dornica Miroslav
:
7.Kolo
Dolní NěmčíVlčnov B
Světinský Antonín ml.1903½-½1831Oharek Vlastimil
Umlauf Josef16870-11755Ondrůšek Jan
Kunčík Petr1712½-½1845Javor Jan
Kadlček Petr1664½-½1654Bartoš Karel
Čermák Jaroslav1638½-½1528Pavelčík Jaroslav
Světinský Antonín st.15490-11557Staňa Michael
Bartoš Jiří15851-01462Vávra Petr ml.
Soukeník František15751-00Podškubka Ondřej
4:4
8.Kolo
Hluk AVlčnov B
Šimčík Jan18201-01831Oharek Vlastimil
Hala Jaroslav16860-11755Ondrůšek Jan
Dičér František15921-01845Javor Jan
Štefaník Petr14050-11654Bartoš Karel
Macek Jiří13610-11528Pavelčík Jaroslav
Růsek Jaroslav1448½-½1557Staňa Michael
Kremr Antonín13230-11707Hasík Karel
Bahulík Adam01-01315Žižka Miroslav
:
9.Kolo
Vlčnov BOsvětimany A
Oharek Vlastimil18310-11752Churý Petr
Ondrůšek Jan17551-01696Kunc Pavel
Javor Jan18451-01516Stojnov Vladimír
Bartoš Karel1654½-½1568Macků Lubomír
Pavelčík Jaroslav15280-11406Náplava Jakub
Staňa Michael15570-11418Luňák Květoslav
Bařina Vít16530-11418Mrva Štěpán
Moštěk Jan00-11309Peška Martin
:
Po ůrputném boji se týmu Vlčnov-B podařilo ukořistit pouze třetí místo gratulujeme...
Poř.DružstvoVRPBodyPartieSkóre
1.Mařatice621202939.5
2.Bojkovice B612193542.5
3.Vlčnov B513162738.0
4.Kunovice A432152539.0
5.Boršice D414131636.5
6.Osvětimany A333122738.5
7.Dolní Němčí324112534.5
8.Hluk A315102532.5
9.Velehrad21672133.0
10.Staré Město G11741526.0
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1.Osvětimany AX4544
2.Bojkovice B4X553
3.MařaticeX5544
4.Boršice D33X5433
5.Staré Město G33X4½
6.Kunovice A444X
7.Velehrad34X5
8.Dolní Němčí435X4
9.Vlčnov B554X
10.Hluk A43X
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama