Šachová soutěž velká cena Hluku..

8. listopadu 2008 v 19:18 | Jan Moštěk |  Šachové soutěže
Velká cena rok 2008/2009
Dne 8.11.2008 se uskutečnila 2.velká cena ale dnes v Hluku..Zúčastnili se zase dvě kategorie starší a mladší žáci a žačky...V mladší skupině přijelo 33 žáků..A ve starší skupině 48 žáků..Hned ze začátku naši favoriti z Vlčnova začali zostra když jako minulou cenu měli Moštěk,Podškubka a dnes i Macek 2.body ve dvou hrách..Pak Ondra i Honza prohráli ale Macek zremizoval..Nejlépe se dařilo asi Honzovi neboť v 5.kolech měl 4.body však ani Ondra ani Libor nezastávali a byli Honzovi v patách a až přišla předposlední partie tam kde se Ondra a Honza střetnuli a pan Esterka jim řekl ať to dají za remis a bylo to..Měli 4,5.bodu v 6.kolech a v poslední partii se mělo rozhodnout..Honza nastoupil proti Tománkovi celá partie byla vyrovnaná jak materiálně tak pozičně a ani časově od sebe nebyli moc daleko..Však v koncovce soupeř udělal chybu a na té to všechno stálo jen jeden pěšec rozhodl partii.Však na druhé straně u Ondri který hrál proti Jánskému Petrovi jelikož toto partii po ztráty figury prohrál bylo rozhodnuto..Však po partii se ukázalo že mohl získat cenou věž zadarmo..Macek v poslední partii také prohrál a bylo jasné celé pořadí..I naši nováčci se snažili aspoň si zahrát byli to Pavel Knotek a Bařina Marek...V mladší kategorii hrál jen Petr Moštěk a i když v celé skupině byl mezi nejsilnějšími hráči tak nemohl zamíchat pořadím jelikož asi neměl svůj den..Naši žáci se umístili ve starší kategorii na 5.místě Moštěk Jan na 10.místě Podškubka Ondřej na 13.místě Macek Libor na 27.místě Bařina Marek a na 45.místě Knotek Pavel....Z mladší skupiny se umístil na 14.místě Moštěk Petr Gratulujeme....

Pořadí starších žáků:
1.místo Borůfka Roman
2.místo Šimoník Adam
3.místo Janska Petr


Pořadí mladších žáků:
1.místo Hofirek Benedikt
2.místo Skalka Michal
3.místo Malík Michal


Celkové pořadí velkých cen po dvou partiích:


Poř.JménoOddílOsvět.HlukD. NěmčíUh.Hrad.Celkem
1.Podškubka OndřejTJ Vlčnov176

23
2.Moštěk JanTJ Vlčnov1011

21
3.-4.Borufka RomanTJ ŠK Veselí N/M
17

17

Náplava LukášKK-ŠK Osvětimany125

17
5.-6.Jekl JanŠ.K. 1923 Sokol Kyjov150

15

Šimoník AdamTJ ŠK Veselí N/M
15

15
7.-9.Hromada MartinŠO Kunovice130

13

Churá PetraKK-ŠK Osvětimany112

13

Janska PetrSK Boršice
13

13
10.Lapčík VáclavŠK Staré Město
12

12
11.Zpěváková JanaŠK Staré Město
10

10
12.-13.Slabá LenkaSK Boršice
9

9

Vybíral PetrŠK Staré Město9


9
14.-15.Němec PavelŠK Staré Město80

8

Skalka JanTJ ŠK Veselí N/M
8

8
16.-17.Paulík RomanŠ.K. 1923 Sokol Kyjov7


7

Tománek PavelSK Boršice
7

7
18.Tichopádek MirekSpartak Hluk60

6
19.-20.Macek LiborTJ Vlčnov23

5

Moštěk JanŠK Staré Město50

5
21.-22.Hrabal MatějŠK Staré Město40

4

Štefaník RichardŠK Staré Město
4

4
23.Skrášek AdamŠO Kunovice30

3
24.-25.Pešl AdamTJ Vlčnov10

1

Světinský AntonínDolní Němčí
1

1



 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama